Selected image for TEKNOTEL Цедалка за садови кб007

TEKNOTEL Цедалка за садови кб007

Хомакс
1.560ДЕН

Боја:Сребрена

Опис на производот

TEKNOTEL Цедалка за садови кб007

Спецификации

Бренд
TEKNOTEL

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
DCY5V7O7N3

EAN /   код

EAN /   код
ANMM91SGFZ
1.560ДЕН

Опис на производот

TEKNOTEL Цедалка за садови кб007

Спецификации

Бренд
TEKNOTEL

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
DCY5V7O7N3

EAN /   код

EAN /   код
ANMM91SGFZ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.