Selected image for TEKNOTEL Држач за хартија мг302 црн

TEKNOTEL Држач за хартија мг302 црн

Хомакс
450ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

TEKNOTEL Држач за хартија мг302 црн

Спецификации

Бренд
TEKNOTEL

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
MZL58SA7ED

EAN /   код

EAN /   код
ANZFEOZNQF
450ДЕН

Опис на производот

TEKNOTEL Држач за хартија мг302 црн

Спецификации

Бренд
TEKNOTEL

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
MZL58SA7ED

EAN /   код

EAN /   код
ANZFEOZNQF
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.