Selected image for TEKNOTEL Ќошник за купатило дм250

TEKNOTEL Ќошник за купатило дм250

Хомакс
760ДЕН

Боја:Сребрена

Опис на производот

TEKNOTEL Ќошник за купатило дм250

Спецификации

Бренд
TEKNOTEL

Тежина и димензии

Тежина
2.02 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
M3SKKQ5PD1

EAN /   код

EAN /   код
ANQSOKE7XY
760ДЕН

Опис на производот

TEKNOTEL Ќошник за купатило дм250

Спецификации

Бренд
TEKNOTEL

Тежина и димензии

Тежина
2.02 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
M3SKKQ5PD1

EAN /   код

EAN /   код
ANQSOKE7XY
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.