Selected image for TEKNOTEL Ќошник за купатило кром 1 лм008

TEKNOTEL Ќошник за купатило кром 1 лм008

Хомакс
680ДЕН

Боја:Сребрена

Опис на производот

TEKNOTEL Ќошник за купатило кром 1 лм008

Спецификации

Бренд
TEKNOTEL

Тежина и димензии

Тежина
2.02 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
3OQKKTBJ5X

EAN /   код

EAN /   код
AN9SOKE008
680ДЕН

Опис на производот

TEKNOTEL Ќошник за купатило кром 1 лм008

Спецификации

Бренд
TEKNOTEL

Тежина и димензии

Тежина
2.02 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
3OQKKTBJ5X

EAN /   код

EAN /   код
AN9SOKE008
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.