Selected image for TEKNOTEL Сет држач за хартија мг096

TEKNOTEL Сет држач за хартија мг096

1.270ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

TEKNOTEL Сет држач за хартија мг096

Спецификации

Бренд
TEKNOTEL

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
MIL58QRXY5

EAN /   код

EAN /   код
ANZDEOZBZO
1.270ДЕН

Опис на производот

TEKNOTEL Сет држач за хартија мг096

Спецификации

Бренд
TEKNOTEL

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
MIL58QRXY5

EAN /   код

EAN /   код
ANZDEOZBZO
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.