Selected image for TEKNOTEL Сталажа за овошје 1/4мг002

TEKNOTEL Сталажа за овошје 1/4мг002

1.750ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

TEKNOTEL Сталажа за овошје 1/4мг002

Спецификации

Бренд
TEKNOTEL

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
JD56VVP0H4

EAN /   код

EAN /   код
ANYB91STQP
1.750ДЕН

Опис на производот

TEKNOTEL Сталажа за овошје 1/4мг002

Спецификации

Бренд
TEKNOTEL

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
JD56VVP0H4

EAN /   код

EAN /   код
ANYB91STQP
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.