Selected image for TEKNOTEL Закачалка 1/5 мг086 бела

TEKNOTEL Закачалка 1/5 мг086 бела

Хомакс
460ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

TEKNOTEL Закачалка 1/5 мг086 бела

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
N5A68ODFTY

EAN /   код

EAN /   код
AN3IDOZC4F
460ДЕН

Опис на производот

TEKNOTEL Закачалка 1/5 мг086 бела

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
N5A68ODFTY

EAN /   код

EAN /   код
AN3IDOZC4F
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.