Slike TENDENZ Чашка за во купатило
Slike TENDENZ Чашка за во купатило

TENDENZ Чашка за во купатило

Меркур
310ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Чашка за во купатило

Спецификации

Бренд
TENDENZ

Карактеристики

Тип на производ
Додатоци за тоалети
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
7A2PCO6SYS

EAN /   код

EAN /   код
366432313551
310ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Чашка за во купатило

Спецификации

Бренд
TENDENZ

Карактеристики

Тип на производ
Додатоци за тоалети
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
7A2PCO6SYS

EAN /   код

EAN /   код
366432313551
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.