Slike TENDENZ Дозер за сапун
Slike TENDENZ Дозер за сапун

TENDENZ Дозер за сапун

Меркур
390ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

TENDENZ Дозатор сапун полиресин линии бел

Спецификации

Бренд
TENDENZ

Карактеристики

Тип на производ
Дозери за сапун
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
UG3NVIRVKY

EAN /   код

EAN /   код
366432313552
390ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

TENDENZ Дозатор сапун полиресин линии бел

Спецификации

Бренд
TENDENZ

Карактеристики

Тип на производ
Дозери за сапун
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
UG3NVIRVKY

EAN /   код

EAN /   код
366432313552
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.