Slike TENDENZ Држач за сапун керамика/бамбус сив
Slike TENDENZ Држач за сапун керамика/бамбус сив

TENDENZ Држач за сапун керамика/бамбус сив

Меркур
280ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

TENDENZ Држач за сапун батх керамика/бамбус сив

Спецификации

Бренд
TENDENZ

Карактеристики

Тип на производ
Опрема за бања
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
CH1NV991HL

EAN /   код

EAN /   код
366432312819
280ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

TENDENZ Држач за сапун батх керамика/бамбус сив

Спецификации

Бренд
TENDENZ

Карактеристики

Тип на производ
Опрема за бања
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
CH1NV991HL

EAN /   код

EAN /   код
366432312819
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.