Slike TENDENZ Држач за сапун виолетов
Slike TENDENZ Држач за сапун виолетов

TENDENZ Држач за сапун виолетов

Меркур
260ДЕН

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

TENDENZ Држач за сапун абс виолетов

Спецификации

Бренд
TENDENZ

Карактеристики

Тип на производ
Опрема за бања
Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
484NVP8YTD

EAN /   код

EAN /   код
366432313940
260ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

TENDENZ Држач за сапун абс виолетов

Спецификации

Бренд
TENDENZ

Карактеристики

Тип на производ
Опрема за бања
Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
484NVP8YTD

EAN /   код

EAN /   код
366432313940
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.