Slike TENDENZ Петка за тоалет полиресин четвртаста
Slike TENDENZ Петка за тоалет полиресин четвртаста

TENDENZ Петка за тоалет полиресин четвртаста

Меркур
950ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

TENDENZ Вц четка полиресин четвртаста

Спецификации

Бренд
TENDENZ

Карактеристики

Тип на производ
Тоалетни четки и држачи за четки
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
LT3NVSIX5M

EAN /   код

EAN /   код
366432314604
950ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

TENDENZ Вц четка полиресин четвртаста

Спецификации

Бренд
TENDENZ

Карактеристики

Тип на производ
Тоалетни четки и држачи за четки
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
LT3NVSIX5M

EAN /   код

EAN /   код
366432314604
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.