Slike TENDENZ Подлога купатилска  50*80см микрофибер зелена
Slike TENDENZ Подлога купатилска  50*80см микрофибер зелена

TENDENZ Подлога купатилска 50*80см микрофибер зелена

Меркур
790ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

• Подлогата спречува таложење вода и лизгање на стапалата на влажните плочки. • Благодарение на квалитетната конструкција од микрофибер брзо ја впива водата и се суши. • Може да се пере во машина за перење на температура до 30C.
• Димензија: 50х80 цм

Спецификации

Бренд
TENDENZ

Карактеристики

Тип на производ
Тоалет душеци
Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
263NVONZNF

EAN /   код

EAN /   код
366432313897
790ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Подлогата спречува таложење вода и лизгање на стапалата на влажните плочки. • Благодарение на квалитетната конструкција од микрофибер брзо ја впива водата и се суши. • Може да се пере во машина за перење на температура до 30C.
• Димензија: 50х80 цм

Спецификации

Бренд
TENDENZ

Карактеристики

Тип на производ
Тоалет душеци
Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
263NVONZNF

EAN /   код

EAN /   код
366432313897
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.