Slike TENDENZ Подлога купатилска 50*80см микрофибер
Slike TENDENZ Подлога купатилска 50*80см микрофибер

TENDENZ Подлога купатилска 50*80см микрофибер

Меркур
790ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

• Подлогата спречува таложење вода и лизгање на стапалата на влажните плочки. • Благодарение на квалитетната конструкција од микрофибер брзо ја впива водата и се суши. • Може да се пере во машина за перење на температура до 30C.
• Димензија: 50х80 цм

Спецификации

Бренд
TENDENZ

Карактеристики

Тип на производ
Тоалет душеци
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
QP4NV6HK1J

EAN /   код

EAN /   код
366432313900
790ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Подлогата спречува таложење вода и лизгање на стапалата на влажните плочки. • Благодарение на квалитетната конструкција од микрофибер брзо ја впива водата и се суши. • Може да се пере во машина за перење на температура до 30C.
• Димензија: 50х80 цм

Спецификации

Бренд
TENDENZ

Карактеристики

Тип на производ
Тоалет душеци
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
QP4NV6HK1J

EAN /   код

EAN /   код
366432313900
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.