Slike TENDENZ Тоалетна четка бамбус сива
Slike TENDENZ Тоалетна четка бамбус сива

TENDENZ Тоалетна четка бамбус сива

Меркур
670ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

TENDENZ Вц четка пс бамбус сива

Спецификации

Бренд
TENDENZ

Карактеристики

Тип на производ
Тоалетни четки и држачи за четки
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
IE3NVULAA2

EAN /   код

EAN /   код
366432313119
670ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

TENDENZ Вц четка пс бамбус сива

Спецификации

Бренд
TENDENZ

Карактеристики

Тип на производ
Тоалетни четки и држачи за четки
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
IE3NVULAA2

EAN /   код

EAN /   код
366432313119
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.