Selected image for Термометар жаба сив

Термометар жаба сив

Loco Croco
290ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

ТЕРМОМЕТАР ЖАБА СИВ
• Овозможува правилно мерење на температурата во водата а со својата симпатична форма забавата во бањата ќе биде поголема.
• Соодветната температура на водата е 37 Ц и е означена на скалата со симбол.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 8x16x1cm.
• Димензии на пакувањето: 13x25cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
NS7OR93VU1

EAN /   код

EAN /   код
AN2ZXVCJM9
290ДЕН

Опис на производот

ТЕРМОМЕТАР ЖАБА СИВ
• Овозможува правилно мерење на температурата во водата а со својата симпатична форма забавата во бањата ќе биде поголема.
• Соодветната температура на водата е 37 Ц и е означена на скалата со симбол.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 8x16x1cm.
• Димензии на пакувањето: 13x25cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
NS7OR93VU1

EAN /   код

EAN /   код
AN2ZXVCJM9
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.