Slike TESLA Блендер - BL202B
Slike TESLA Блендер - BL202B
Slike TESLA Блендер - BL202B
Slike TESLA Блендер - BL202B
Slike TESLA Блендер - BL202B
Slike TESLA Блендер - BL202B
Slike TESLA Блендер - BL202B
Slike TESLA Блендер - BL202B
Slike TESLA Блендер - BL202B
Slike TESLA Блендер - BL202B
Slike TESLA Блендер - BL202B
Slike TESLA Блендер - BL202B
Slike TESLA Блендер - BL202B
Slike TESLA Блендер - BL202B
Slike TESLA Блендер - BL202B
Slike TESLA Блендер - BL202B

TESLA Блендер - BL202B

АНАНАС ШОП
1.297ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Напојување: 500W
Боја: Црна
Капацитет на сад: 1,5L
Материјал на сад: Пластика
Број на брзини: 2
Функција за пулсирање: да
Функција за ситно сечење: не
Функција за кршење мраз: не
Функција за чистење: не
Нож: 4 Сечила од нераѓосувачки челик
Висина на продукт: 380 mm
Ширина на продукт: 215 mm
Длабочина на продукт: 180 mm
Висина на кутија: 384 mm
Ширина на кутија: 220 mm
Длабочина на кутија: 185 mm
Тежина: 1.41 KG
Бруто тежина: 1.73 KG
Број на уреди во CB: 2
Величина на картон (L x W x H)
mm:385x230x390 mm

Спецификации

Бренд
Tesla

Технички детали

Боја на производот
Црна
Капацитет (L)
1.5 L

Димензии на производот

Тежина (кг)
1.41 kg
Должина (см)
18 cm
Ширина (см)
21.5 cm
Висина (см)
38.4 cm

Ананас ID

Шифра на производот
MZEZ26DAJ3

EAN /   код

EAN /   код
8606018857302
1.297ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Напојување: 500W
Боја: Црна
Капацитет на сад: 1,5L
Материјал на сад: Пластика
Број на брзини: 2
Функција за пулсирање: да
Функција за ситно сечење: не
Функција за кршење мраз: не
Функција за чистење: не
Нож: 4 Сечила од нераѓосувачки челик
Висина на продукт: 380 mm
Ширина на продукт: 215 mm
Длабочина на продукт: 180 mm
Висина на кутија: 384 mm
Ширина на кутија: 220 mm
Длабочина на кутија: 185 mm
Тежина: 1.41 KG
Бруто тежина: 1.73 KG
Број на уреди во CB: 2
Величина на картон (L x W x H)
mm:385x230x390 mm

Спецификации

Бренд
Tesla

Технички детали

Боја на производот
Црна
Капацитет (L)
1.5 L

Димензии на производот

Тежина (кг)
1.41 kg
Должина (см)
18 cm
Ширина (см)
21.5 cm
Висина (см)
38.4 cm

Ананас ID

Шифра на производот
MZEZ26DAJ3

EAN /   код

EAN /   код
8606018857302
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.