Slike TESLA Блендер - NB301BXA
Slike TESLA Блендер - NB301BXA
Slike TESLA Блендер - NB301BXA
Slike TESLA Блендер - NB301BXA
Slike TESLA Блендер - NB301BXA
Ново
Slike TESLA Блендер - NB301BXA
Slike TESLA Блендер - NB301BXA
Slike TESLA Блендер - NB301BXA
Slike TESLA Блендер - NB301BXA
Slike TESLA Блендер - NB301BXA
Slike TESLA Блендер - NB301BXA
Slike TESLA Блендер - NB301BXA
Slike TESLA Блендер - NB301BXA
Slike TESLA Блендер - NB301BXA
Slike TESLA Блендер - NB301BXA
Ново
Slike TESLA Блендер - NB301BXA
Slike TESLA Блендер - NB301BXA
Slike TESLA Блендер - NB301BXA
Slike TESLA Блендер - NB301BXA
Slike TESLA Блендер - NB301BXA

TESLA Блендер - NB301BXA

АНАНАС ШОП
3.900ДЕН

Боја:Сребрена

Информации за испорака

Опис на производот

Моќност:1000 W
Брзина на ротација (RPM): 22000
Модел: NB301BXA
Додатоци: 1 парче вкрстено сечило / 1 парче шолја од 1000 ml / 1 парче чаша од 700 ml / 1 парче спортски капак / 1 парче капак за складирање
Функции: Изработка на смути, храна за бебиња, коктели, супи, сосови и други оброци, ги екстрахира хранливите материи од семиња, житарки, јаткасти плодови, овошје и зеленчук
Боја: сиво-црна
Материјал на сечилото: Нерѓосувачки челик
Број на сечила: 4
Должина на кабел (cm): 100
Тежина (кг): 2,8
Димензии (мм) (Ш x В x Д): 145 x 148 x 380

Спецификации

Бренд
Tesla

Технички детали

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
WXEZ2H9HIO

EAN /   код

EAN /   код
8606018857326
3.900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Моќност:1000 W
Брзина на ротација (RPM): 22000
Модел: NB301BXA
Додатоци: 1 парче вкрстено сечило / 1 парче шолја од 1000 ml / 1 парче чаша од 700 ml / 1 парче спортски капак / 1 парче капак за складирање
Функции: Изработка на смути, храна за бебиња, коктели, супи, сосови и други оброци, ги екстрахира хранливите материи од семиња, житарки, јаткасти плодови, овошје и зеленчук
Боја: сиво-црна
Материјал на сечилото: Нерѓосувачки челик
Број на сечила: 4
Должина на кабел (cm): 100
Тежина (кг): 2,8
Димензии (мм) (Ш x В x Д): 145 x 148 x 380

Спецификации

Бренд
Tesla

Технички детали

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
WXEZ2H9HIO

EAN /   код

EAN /   код
8606018857326
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.