Slike TESLA Греалка TH301WR 2000W
Slike TESLA Греалка TH301WR 2000W
Slike TESLA Греалка TH301WR 2000W
Slike TESLA Греалка TH301WR 2000W
Slike TESLA Греалка TH301WR 2000W
Slike TESLA Греалка TH301WR 2000W
Slike TESLA Греалка TH301WR 2000W
Slike TESLA Греалка TH301WR 2000W
Slike TESLA Греалка TH301WR 2000W
Slike TESLA Греалка TH301WR 2000W
Slike TESLA Греалка TH301WR 2000W
Slike TESLA Греалка TH301WR 2000W
Slike TESLA Греалка TH301WR 2000W
Slike TESLA Греалка TH301WR 2000W
Slike TESLA Греалка TH301WR 2000W
Slike TESLA Греалка TH301WR 2000W

TESLA Греалка TH301WR 2000W

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
3.990 ДЕНЗаштеда 657 ДЕН
3.333ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Грејачот со конвертор на Tesla доаѓа со систем за заштита што ја гарантира вашата безбедност. Ако внатрешната температура на уредот ја надмине безбедносната граница, напојувањето автоматски се исклучува
Ако отворите прозорец, грејачот ќе престане да загрева кога ќе забележи пад од 3 степени и нема да продолжи додека температурата не се стабилизира.
Безбедносниот anti-tip систем обезбедува автоматско исклучување на грејачот во случај на превртување. Откако ќе се врати во исправена положба, тој ја продолжува својата функција за загревање.
Заштедата на пари е секогаш важна, и затоа овој производ има посебен сензор кој ја мери собната температура за да ги оптимизира функциите на грејачот и да ја намали потрошувачката на електрична енергија.
Грејачот со конвертор на Tesla е спакуван со тркала, што го прави погодeн ако сакате да го преместите изворот на топлина во различни делови од вашиот дом за ефикасно да го совладате студот.

Боја: Бела
Моќност: без греење/ 1000W / 2000W
Фаза на загревање: 2
Тип на грејач: Конвекционален
Внатрешна употреба: 20-25м2
Систем за заштита од прегревање: Да
Дигитално копче за контрола на температурата
Должина на кабел: 1.5м.
Напон: 220V-240V~AC
Ампер: 16 А
Тежина: 1.8кг.

Спецификации

Бренд
Tesla

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
UXQUHRIWB1

EAN /   код

EAN /   код
AN1VSAGT4K
3.990 ДЕНЗаштеда 657 ДЕН
3.333ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Грејачот со конвертор на Tesla доаѓа со систем за заштита што ја гарантира вашата безбедност. Ако внатрешната температура на уредот ја надмине безбедносната граница, напојувањето автоматски се исклучува
Ако отворите прозорец, грејачот ќе престане да загрева кога ќе забележи пад од 3 степени и нема да продолжи додека температурата не се стабилизира.
Безбедносниот anti-tip систем обезбедува автоматско исклучување на грејачот во случај на превртување. Откако ќе се врати во исправена положба, тој ја продолжува својата функција за загревање.
Заштедата на пари е секогаш важна, и затоа овој производ има посебен сензор кој ја мери собната температура за да ги оптимизира функциите на грејачот и да ја намали потрошувачката на електрична енергија.
Грејачот со конвертор на Tesla е спакуван со тркала, што го прави погодeн ако сакате да го преместите изворот на топлина во различни делови од вашиот дом за ефикасно да го совладате студот.

Боја: Бела
Моќност: без греење/ 1000W / 2000W
Фаза на загревање: 2
Тип на грејач: Конвекционален
Внатрешна употреба: 20-25м2
Систем за заштита од прегревање: Да
Дигитално копче за контрола на температурата
Должина на кабел: 1.5м.
Напон: 220V-240V~AC
Ампер: 16 А
Тежина: 1.8кг.

Спецификации

Бренд
Tesla

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
UXQUHRIWB1

EAN /   код

EAN /   код
AN1VSAGT4K
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.