0 thumbnail image for TESLA Клима инвертер TT34EX21-1232IA
1 thumbnail image for TESLA Клима инвертер TT34EX21-1232IA
2 thumbnail image for TESLA Клима инвертер TT34EX21-1232IA
3 thumbnail image for TESLA Клима инвертер TT34EX21-1232IA
4 thumbnail image for TESLA Клима инвертер TT34EX21-1232IA
5 thumbnail image for TESLA Клима инвертер TT34EX21-1232IA
6 thumbnail image for TESLA Клима инвертер TT34EX21-1232IA
7 thumbnail image for TESLA Клима инвертер TT34EX21-1232IA
Selected image for TESLA Клима инвертер TT34EX21-1232IA
Selected image for TESLA Клима инвертер TT34EX21-1232IA
Selected image for TESLA Клима инвертер TT34EX21-1232IA
Selected image for TESLA Клима инвертер TT34EX21-1232IA
Selected image for TESLA Клима инвертер TT34EX21-1232IA
Selected image for TESLA Клима инвертер TT34EX21-1232IA
Selected image for TESLA Клима инвертер TT34EX21-1232IA
Selected image for TESLA Клима инвертер TT34EX21-1232IA

TESLA Клима инвертер TT34EX21-1232IA

21.990 ДЕНЗаштеда 3.000 ДЕН
18.990ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 20/06/2024

Износ на рата: 3200 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Бела

Опис на производот

Карактеристики:
• Начин на работа: Инвертер
• Енергетска класа на ладење: A++
• Грејна енергетска класа: A+
• Капацитет: 12000 BTU
• Вид на гас: R32

Функционалности:
• Самочистење
• ПРОТИВ ГАБИ
• Самодијагностика
• И ЧУВСТВУВАЈ
• Турбо режим

Технички карактеристики:
• Ниво на бучава: 32 dB
• Номинален капацитет за ладење: 3400 W
• Номинален капацитет за греење: 3420 W
• Работен опсег на ладење: 0 - 53°C
• Опсег на работа на греење: -20 - 30°C
• SEER: 6.1
• ОПСЕГ: 4.0
• Годишна потрошувачка на ладење (kWh/a): 195
• Годишна потрошувачка на греење (kWh/a): 840
• Димензии на внатрешната единица: 84 x 31,5 x 26 cm
• Димензии на поврзувачката единица: 77,7 x 49,8 x 29 cm
• Тежина на внатрешната единица: 8 kg
• Тежина на надворешната единица: 24 kg

Спецификации

Бренд
Tesla

Тежина и димензии

Тежина
32 kg
Должина (см)
26 cm
ширина (cm)
84 cm
висина (см)
31.5 cm

Технички детали

Боја на производот
Бела
Капацитет на BTU
12000 BTU
Моќ
3500 W
Фреон
R32

Ананас ID

Шифра на производот
I4FRV0H3IU

EAN /   код

EAN /   код
8606018856206
21.990 ДЕНЗаштеда 3.000 ДЕН
18.990ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 20/06/2024

Износ на рата: 3200 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

Карактеристики:
• Начин на работа: Инвертер
• Енергетска класа на ладење: A++
• Грејна енергетска класа: A+
• Капацитет: 12000 BTU
• Вид на гас: R32

Функционалности:
• Самочистење
• ПРОТИВ ГАБИ
• Самодијагностика
• И ЧУВСТВУВАЈ
• Турбо режим

Технички карактеристики:
• Ниво на бучава: 32 dB
• Номинален капацитет за ладење: 3400 W
• Номинален капацитет за греење: 3420 W
• Работен опсег на ладење: 0 - 53°C
• Опсег на работа на греење: -20 - 30°C
• SEER: 6.1
• ОПСЕГ: 4.0
• Годишна потрошувачка на ладење (kWh/a): 195
• Годишна потрошувачка на греење (kWh/a): 840
• Димензии на внатрешната единица: 84 x 31,5 x 26 cm
• Димензии на поврзувачката единица: 77,7 x 49,8 x 29 cm
• Тежина на внатрешната единица: 8 kg
• Тежина на надворешната единица: 24 kg

Спецификации

Бренд
Tesla

Тежина и димензии

Тежина
32 kg
Должина (см)
26 cm
ширина (cm)
84 cm
висина (см)
31.5 cm

Технички детали

Боја на производот
Бела
Капацитет на BTU
12000 BTU
Моќ
3500 W
Фреон
R32

Ананас ID

Шифра на производот
I4FRV0H3IU

EAN /   код

EAN /   код
8606018856206
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.