Slike TESLA Кујнска вага KS100BL
Slike TESLA Кујнска вага KS100BL

TESLA Кујнска вага KS100BL

АНАНАС ШОП
439ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

•Капацитет: 5kg
•Боја: Сина
•Мерки: g/fl.oz/oz/ml/lb
•Автоматско исклучување: Да
•Модел: KS100B
•Тежина: (kg) 400g
•Димензии(mm) (Ш x В x Д): 145x18x200 mm

Спецификации

Бренд
Tesla

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
UBR3ZRYIBJ

EAN /   код

EAN /   код
AN7WWWYUZ7
439ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Капацитет: 5kg
•Боја: Сина
•Мерки: g/fl.oz/oz/ml/lb
•Автоматско исклучување: Да
•Модел: KS100B
•Тежина: (kg) 400g
•Димензии(mm) (Ш x В x Д): 145x18x200 mm

Спецификации

Бренд
Tesla

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
UBR3ZRYIBJ

EAN /   код

EAN /   код
AN7WWWYUZ7

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.