Slike TESLA Кујнска вага KS101P
Slike TESLA Кујнска вага KS101P

TESLA Кујнска вага KS101P

АНАНАС ШОП
439ДЕН

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

•Капацитет: 5kg
•Боја: Розева
•Мерки: g/fl.oz/oz/ml/lb
•Автоматско исклучување: Да
•Модел: KS100P
•Тежина: (kg) 400g
•Димензии(mm) (Ш x В x Д): 145x18x200 mm

Спецификации

Бренд
Tesla

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
CDR3ZQZ7NA

EAN /   код

EAN /   код
ANDWWWYNOJ
439ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Капацитет: 5kg
•Боја: Розева
•Мерки: g/fl.oz/oz/ml/lb
•Автоматско исклучување: Да
•Модел: KS100P
•Тежина: (kg) 400g
•Димензии(mm) (Ш x В x Д): 145x18x200 mm

Спецификации

Бренд
Tesla

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
CDR3ZQZ7NA

EAN /   код

EAN /   код
ANDWWWYNOJ

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.