Slike TESLA Миксер - MX505WXB
Slike TESLA Миксер - MX505WXB
Slike TESLA Миксер - MX505WXB
Slike TESLA Миксер - MX505WXB
Ново
Slike TESLA Миксер - MX505WXB
Slike TESLA Миксер - MX505WXB
Slike TESLA Миксер - MX505WXB
Slike TESLA Миксер - MX505WXB
Slike TESLA Миксер - MX505WXB
Slike TESLA Миксер - MX505WXB
Slike TESLA Миксер - MX505WXB
Slike TESLA Миксер - MX505WXB
Ново
Slike TESLA Миксер - MX505WXB
Slike TESLA Миксер - MX505WXB
Slike TESLA Миксер - MX505WXB
Slike TESLA Миксер - MX505WXB

TESLA Миксер - MX505WXB

АНАНАС ШОП
2.122ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Моќност:500 W
Нивоа на брзина: 5
Турбо функција: Да
Боја: White-inox
Модел: MX505WXB
Капацитет на сад (л): 3,2
Тежина (кг): 2,05
Димензии (мм) (Ш x В x Д): 205 x 335 x 300

Спецификации

Бренд
Tesla

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
C0FZ27A2F9

EAN /   код

EAN /   код
8606018857258
2.122ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Моќност:500 W
Нивоа на брзина: 5
Турбо функција: Да
Боја: White-inox
Модел: MX505WXB
Капацитет на сад (л): 3,2
Тежина (кг): 2,05
Димензии (мм) (Ш x В x Д): 205 x 335 x 300

Спецификации

Бренд
Tesla

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
C0FZ27A2F9

EAN /   код

EAN /   код
8606018857258

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.