Slike TESLA Пегла IR200R
Slike TESLA Пегла IR200R

TESLA Пегла IR200R

АНАНАС ШОП
1.052ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

•Моќност: 2200W
•Засилување на пареа(g/min): 90
•Против бигор: Да
•Технологија на грејна плоча: Керамика
•Модел: IR200R
•Боја: Црвена - Бела
•Континуирано производство на пареа (g/min): До 20
•Капацитет на резервоарот за вода (ml): 300
•Против капнување: Да
•Функција за автоматско исклучување: Не
•Функции:
-Сушење
-Пареа
-Прскање
-Вертикална пареа
•Индикатор за вклучување: Да
•Копче за прскање: Да
•Должина на кабел (cm): 190
•Додатоци: Сад за додавање вода
•Тежина (кг): 0,93
•Димензии (мм) (Ш x В x Д): 108 x 135 x 270

Спецификации

Бренд
Tesla

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
JCR3ZZ82BL

EAN /   код

EAN /   код
ANKWWWYW9Z
1.052ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Моќност: 2200W
•Засилување на пареа(g/min): 90
•Против бигор: Да
•Технологија на грејна плоча: Керамика
•Модел: IR200R
•Боја: Црвена - Бела
•Континуирано производство на пареа (g/min): До 20
•Капацитет на резервоарот за вода (ml): 300
•Против капнување: Да
•Функција за автоматско исклучување: Не
•Функции:
-Сушење
-Пареа
-Прскање
-Вертикална пареа
•Индикатор за вклучување: Да
•Копче за прскање: Да
•Должина на кабел (cm): 190
•Додатоци: Сад за додавање вода
•Тежина (кг): 0,93
•Димензии (мм) (Ш x В x Д): 108 x 135 x 270

Спецификации

Бренд
Tesla

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
JCR3ZZ82BL

EAN /   код

EAN /   код
ANKWWWYW9Z

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.