Slike TESLA Соковник - CJ301BX
Slike TESLA Соковник - CJ301BX
Slike TESLA Соковник - CJ301BX
Slike TESLA Соковник - CJ301BX
Slike TESLA Соковник - CJ301BX
Ново
Slike TESLA Соковник - CJ301BX
Slike TESLA Соковник - CJ301BX
Slike TESLA Соковник - CJ301BX
Slike TESLA Соковник - CJ301BX
Slike TESLA Соковник - CJ301BX
Slike TESLA Соковник - CJ301BX
Slike TESLA Соковник - CJ301BX
Slike TESLA Соковник - CJ301BX
Slike TESLA Соковник - CJ301BX
Slike TESLA Соковник - CJ301BX
Ново
Slike TESLA Соковник - CJ301BX
Slike TESLA Соковник - CJ301BX
Slike TESLA Соковник - CJ301BX
Slike TESLA Соковник - CJ301BX
Slike TESLA Соковник - CJ301BX

TESLA Соковник - CJ301BX

АНАНАС ШОП
1.639ДЕН

Боја:Сребрена

Информации за испорака

Опис на производот

Моќност:300W
Боја: инокс - црна
Конус: 2
Материјал за каросерија: инокс-пластика
Капацитет на сад: 650 мл
Материјал за сад: Пластика
Пресврт во две насоки: Да
Делови што се одвојуваат за лесно
ракување и чистење: Да
Рачка под притисок: Да
Должина на кабел: 97 см
Висина на производот: 275 mm
Ширина на производот: 185 mm
Длабочина на производот: 295 mm
Висина на кутија за подарок: 224 мм
Ширина на кутија за подарок: 224 mm
Длабочина на кутијата за подарок: 300 mm
Тежина: 2,02 кг
Бруто тежина: 2,34 кг
Број на уреди во CB: 4
Големина на картон (Д x Ш x В) mm: 460 x 315 x 465
Бруто тежина CB: 9,87 kg

Спецификации

Бренд
Tesla

Технички детали

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
31FZ29YQEC

EAN /   код

EAN /   код
8606018857340
1.639ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Моќност:300W
Боја: инокс - црна
Конус: 2
Материјал за каросерија: инокс-пластика
Капацитет на сад: 650 мл
Материјал за сад: Пластика
Пресврт во две насоки: Да
Делови што се одвојуваат за лесно
ракување и чистење: Да
Рачка под притисок: Да
Должина на кабел: 97 см
Висина на производот: 275 mm
Ширина на производот: 185 mm
Длабочина на производот: 295 mm
Висина на кутија за подарок: 224 мм
Ширина на кутија за подарок: 224 mm
Длабочина на кутијата за подарок: 300 mm
Тежина: 2,02 кг
Бруто тежина: 2,34 кг
Број на уреди во CB: 4
Големина на картон (Д x Ш x В) mm: 460 x 315 x 465
Бруто тежина CB: 9,87 kg

Спецификации

Бренд
Tesla

Технички детали

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
31FZ29YQEC

EAN /   код

EAN /   код
8606018857340

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.