Slike TESORI d'ORIENTE TDO AJUR Oсвежувач на просторија 250ML
Slike TESORI d'ORIENTE TDO AJUR Oсвежувач на просторија 250ML

TESORI d'ORIENTE TDO AJUR Oсвежувач на просторија 250ML

АНАНАС ШОП
324 ДЕНЗаштеда 35 ДЕН
289ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
озонер за просторија

Спецификации

Бренд
TESORI D'ORIENTE

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
EH2MR4TX4H

EAN /   код

EAN /   код
8008970050423
324 ДЕНЗаштеда 35 ДЕН
289ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
озонер за просторија

Спецификации

Бренд
TESORI D'ORIENTE

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
EH2MR4TX4H

EAN /   код

EAN /   код
8008970050423

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.