Slike TESORI d'ORIENTE TDO HAMAM  Oсвежувач на просторија  250ML
Slike TESORI d'ORIENTE TDO HAMAM  Oсвежувач на просторија  250ML

TESORI d'ORIENTE TDO HAMAM Oсвежувач на просторија 250ML

АНАНАС ШОП
324 ДЕНЗаштеда 35 ДЕН
289ДЕН
Понудата важи од 05/12/2023 до 03/01/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
озонер за просторија

Спецификации

Бренд
TESORI D'ORIENTE

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
PG1MR0I0RD

EAN /   код

EAN /   код
8008970050416
324 ДЕНЗаштеда 35 ДЕН
289ДЕН
Понудата важи од 05/12/2023 до 03/01/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
озонер за просторија

Спецификации

Бренд
TESORI D'ORIENTE

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
PG1MR0I0RD

EAN /   код

EAN /   код
8008970050416

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.