Slike TING Бојлер 10л 10кp високо монтажен
Slike TING Бојлер 10л 10кp високо монтажен

TING Бојлер 10л 10кp високо монтажен

Меркур
6.100ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• Казан:200x280
• Работен притисок:60N /cm2
• Греач:1500W
• Изолација:Полиуретан

Спецификации

Бренд
TING

Карактеристики

категорија
Стандарден котел
Боја на производот
Бела
Капацитет на резервоарот за вода
10 L

Ананас ID

Шифра на производот
SG8D1ERNXS

EAN /   код

EAN /   код
200002691064
6.100ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Казан:200x280
• Работен притисок:60N /cm2
• Греач:1500W
• Изолација:Полиуретан

Спецификации

Бренд
TING

Карактеристики

категорија
Стандарден котел
Боја на производот
Бела
Капацитет на резервоарот за вода
10 L

Ананас ID

Шифра на производот
SG8D1ERNXS

EAN /   код

EAN /   код
200002691064
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.