Selected image for TINY Хранилка дезен жирафа

TINY Хранилка дезен жирафа

4.290ДЕН

Износ на рата: 700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Крем

Опис на производот

• Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
• Наслонот за грбчето се подесува во 3 положби.
• Седиштето се поставува на 7 висини: 105, 101, 97, 93, 89, 85 и 81cm.
• Појасот за безбедност може да се подеси во 2 позиции.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Послужавник со дупла подлога кои лесно се вадат за миење.
• Прилагодувањето на послужавникот може да биде во 3 позиции.
• Лесно и компактно преклопување.
• Лесно ротирачки тркала кои можат да се закочат и по потреба да се монтираат.
• Голем потпирач за ноџињата за поудобно седењe кој може да се регулира во 3 позиции.
• Потпирачот за ноџињата може да се подесува во 2 висини зависно од големината на детето.
• Меко и удобно седиште обложено со еко кожа.
• Димензии на склопена: 105x54x25cm.
• Димензии на расклопена: 105x54x75cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
7.14 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
P8AFV63037

EAN /   код

EAN /   код
ANP18VQCHD
4.290ДЕН

Износ на рата: 700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

• Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
• Наслонот за грбчето се подесува во 3 положби.
• Седиштето се поставува на 7 висини: 105, 101, 97, 93, 89, 85 и 81cm.
• Појасот за безбедност може да се подеси во 2 позиции.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Послужавник со дупла подлога кои лесно се вадат за миење.
• Прилагодувањето на послужавникот може да биде во 3 позиции.
• Лесно и компактно преклопување.
• Лесно ротирачки тркала кои можат да се закочат и по потреба да се монтираат.
• Голем потпирач за ноџињата за поудобно седењe кој може да се регулира во 3 позиции.
• Потпирачот за ноџињата може да се подесува во 2 висини зависно од големината на детето.
• Меко и удобно седиште обложено со еко кожа.
• Димензии на склопена: 105x54x25cm.
• Димензии на расклопена: 105x54x75cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
7.14 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
P8AFV63037

EAN /   код

EAN /   код
ANP18VQCHD
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.