Slike TITANIA Лак за стврднување на нокти 1105 10мл
Slike TITANIA Лак за стврднување на нокти 1105 10мл
Slike TITANIA Лак за стврднување на нокти 1105 10мл
Slike TITANIA Лак за стврднување на нокти 1105 10мл
Slike TITANIA Лак за стврднување на нокти 1105 10мл
Slike TITANIA Лак за стврднување на нокти 1105 10мл
Slike TITANIA Лак за стврднување на нокти 1105 10мл
Slike TITANIA Лак за стврднување на нокти 1105 10мл

TITANIA Лак за стврднување на нокти 1105 10мл

Anni Farm
150ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ја зајакнува структурата на ноктите. Лакот делува како заштитен слој, заштитувајќи ја кожата со мрсно средство.

Спецификации

Бренд
TITANIA

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Други карактеристики
Тип на производ: лак за нокти; Ширина [mm]: 56; Длабочина [mm]: 80; Висина [mm]: 150;

Тежина

Тежина
0.03 kg

Ананас ID

Шифра на производот
VC56CL1S75

EAN /   код

EAN /   код
4008576011051
150ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ја зајакнува структурата на ноктите. Лакот делува како заштитен слој, заштитувајќи ја кожата со мрсно средство.

Спецификации

Бренд
TITANIA

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Други карактеристики
Тип на производ: лак за нокти; Ширина [mm]: 56; Длабочина [mm]: 80; Висина [mm]: 150;

Тежина

Тежина
0.03 kg

Ананас ID

Шифра на производот
VC56CL1S75

EAN /   код

EAN /   код
4008576011051
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.