Slike TITANIA Сепаратор за прсти 2/1 5231
Slike TITANIA Сепаратор за прсти 2/1 5231
Slike TITANIA Сепаратор за прсти 2/1 5231
Slike TITANIA Сепаратор за прсти 2/1 5231
Slike TITANIA Сепаратор за прсти 2/1 5231
Slike TITANIA Сепаратор за прсти 2/1 5231
Slike TITANIA Сепаратор за прсти 2/1 5231
Slike TITANIA Сепаратор за прсти 2/1 5231

TITANIA Сепаратор за прсти 2/1 5231

Anni Farm
140ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Гелот со висок квалитет обезбедува исклучителна удобност при носењето со прилагодување на обликот на прстите.

Спецификации

Бренд
TITANIA

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Други карактеристики
Тип на производ: Сепаратор за прсти; Ширина [mm]: 8; Висина [mm]: 30; Должина [cm]: 8;

Тежина

Тежина
0.02 kg

Ананас ID

Шифра на производот
ZE66CU816A

EAN /   код

EAN /   код
4008576310888
140ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Гелот со висок квалитет обезбедува исклучителна удобност при носењето со прилагодување на обликот на прстите.

Спецификации

Бренд
TITANIA

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Други карактеристики
Тип на производ: Сепаратор за прсти; Ширина [mm]: 8; Висина [mm]: 30; Должина [cm]: 8;

Тежина

Тежина
0.02 kg

Ананас ID

Шифра на производот
ZE66CU816A

EAN /   код

EAN /   код
4008576310888

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.