Slike TOGNANA Тава митос 32 см
Slike TOGNANA Тава митос 32 см

TOGNANA Тава митос 32 см

Меркур
1.499ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Тогнана тава од серијата МИТОС за приготвување на храната.

Спецификации

Бренд
TOGNANA

Карактеристики

Тип на производ
Тави за пржење
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
C1BSPLQSZ8

EAN /   код

EAN /   код
800025776247
1.499ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Тогнана тава од серијата МИТОС за приготвување на храната.

Спецификации

Бренд
TOGNANA

Карактеристики

Тип на производ
Тави за пржење
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
C1BSPLQSZ8

EAN /   код

EAN /   код
800025776247
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.