Slike TOGNANA Тава за скара еко 28х28
Slike TOGNANA Тава за скара еко 28х28

TOGNANA Тава за скара еко 28х28

Меркур
1.449ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

TOGNANA Tognana тава за скара еко 28х28

Спецификации

Бренд
TOGNANA

Карактеристики

Тип на производ
Опрема за градинарски скари
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
5XP807PTM8

EAN /   код

EAN /   код
805644420591
1.449ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

TOGNANA Tognana тава за скара еко 28х28

Спецификации

Бренд
TOGNANA

Карактеристики

Тип на производ
Опрема за градинарски скари
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
5XP807PTM8

EAN /   код

EAN /   код
805644420591
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.