Selected image for TOMMEE TIPPEE Шише 150 мл

TOMMEE TIPPEE Шише 150 мл

380ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
*Со Шишињата Closer to nature префрлањето од доење на хранење со шише го прават полесно од било кога досега.
*Tommee Tippee заедно со експерти од областа на доењето дизајнираа уникатна цуцла која благодарение на својата форма го олеснува хранењето, ја имитира природната флексибилност,истегнувањето и движењето на градите на мајката за време на доењето.
*Меката силиконска цуцла го поттикнува природниот инстикт за хранење со што му овозможува удобно и опуштено хранење.
*Антиколик- Силиконскиот вентил го намалува ризикот бебето да голта воздух а со тоа ги намалува грчевите.
*9/10 мајки се согласни дека ова шише е најслично со природното доење.
*Формата на шишето е ергономска и овозможува комфор и лесна употреба.
*Без БПА

Спецификации

Бренд
TOMMEE TIPPEE

Тежина и димензии

Тежина
0.09 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
DTRRPFOR2P

EAN /   код

EAN /   код
5010415224002
380ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
*Со Шишињата Closer to nature префрлањето од доење на хранење со шише го прават полесно од било кога досега.
*Tommee Tippee заедно со експерти од областа на доењето дизајнираа уникатна цуцла која благодарение на својата форма го олеснува хранењето, ја имитира природната флексибилност,истегнувањето и движењето на градите на мајката за време на доењето.
*Меката силиконска цуцла го поттикнува природниот инстикт за хранење со што му овозможува удобно и опуштено хранење.
*Антиколик- Силиконскиот вентил го намалува ризикот бебето да голта воздух а со тоа ги намалува грчевите.
*9/10 мајки се согласни дека ова шише е најслично со природното доење.
*Формата на шишето е ергономска и овозможува комфор и лесна употреба.
*Без БПА

Спецификации

Бренд
TOMMEE TIPPEE

Тежина и димензии

Тежина
0.09 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
DTRRPFOR2P

EAN /   код

EAN /   код
5010415224002
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.