Slike TONKITA Четка за под
Slike TONKITA Четка за под

TONKITA Четка за под

АНАНАС ШОП
206ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Опис
Практична четка за под, изработена од целосно рециклирани материјали.
Четката е со покомпактни и поотпорни материјали што не ја задржуваат нечистотијата.
Двоинјектираниот гумен дел гарантира подобро држење на рачката.
По употреба, чувајте ја четката со влакната подигнати од земја или свртени нагоре.
За да го зачувате изгледот и функционалноста на влакната, не ја изложувајте метлата на високи температури.

Спецификации

Бренд
TONKITA

Ананас ID

Шифра на производот
JHJI40AHHL

EAN /   код

EAN /   код
8008990065100
206ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Опис
Практична четка за под, изработена од целосно рециклирани материјали.
Четката е со покомпактни и поотпорни материјали што не ја задржуваат нечистотијата.
Двоинјектираниот гумен дел гарантира подобро држење на рачката.
По употреба, чувајте ја четката со влакната подигнати од земја или свртени нагоре.
За да го зачувате изгледот и функционалноста на влакната, не ја изложувајте метлата на високи температури.

Спецификации

Бренд
TONKITA

Ананас ID

Шифра на производот
JHJI40AHHL

EAN /   код

EAN /   код
8008990065100

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.