Slike TONKITA Четка за радијатор
Slike TONKITA Четка за радијатор

TONKITA Четка за радијатор

АНАНАС ШОП
77ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Четка за радијатор со отпорна и флексибилна метална жица, за лесно сместување помеѓу сифоните и дофат на длабоки простори
Четка за радијатор со полуцврсти влакна, за длабоко собирање на ситна прашина и пајажина

Спецификации

Бренд
TONKITA

Ананас ID

Шифра на производот
C9MI4ZEH9M

EAN /   код

EAN /   код
8008990000774
77ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Четка за радијатор со отпорна и флексибилна метална жица, за лесно сместување помеѓу сифоните и дофат на длабоки простори
Четка за радијатор со полуцврсти влакна, за длабоко собирање на ситна прашина и пајажина

Спецификации

Бренд
TONKITA

Ананас ID

Шифра на производот
C9MI4ZEH9M

EAN /   код

EAN /   код
8008990000774

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.