Slike TONKITA Лопата со рачка и четка
Slike TONKITA Лопата со рачка и четка

TONKITA Лопата со рачка и четка

АНАНАС ШОП
436ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Рециклирана пластична основа XL, способна да собере повеќе нечистотија и
прашина и да остане цврсто на подот.
• Рачка од рециклирана пластика што заштедува простор.
• Рециклирана пластична основна метла со 100% рециклиран ПЕТ
влакна, способни да подигнат ситна прашина.
• Метлата и лобито се спојуваат заедно: секогаш спремни
за користење и заштеда на простор

Спецификации

Бренд
TONKITA

Ананас ID

Шифра на производот
LJJI4TQOPW

EAN /   код

EAN /   код
8008990006837
436ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Рециклирана пластична основа XL, способна да собере повеќе нечистотија и
прашина и да остане цврсто на подот.
• Рачка од рециклирана пластика што заштедува простор.
• Рециклирана пластична основна метла со 100% рециклиран ПЕТ
влакна, способни да подигнат ситна прашина.
• Метлата и лобито се спојуваат заедно: секогаш спремни
за користење и заштеда на простор

Спецификации

Бренд
TONKITA

Ананас ID

Шифра на производот
LJJI4TQOPW

EAN /   код

EAN /   код
8008990006837
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.