Slike TONKITA Рачка 130cm
Slike TONKITA Рачка 130cm

TONKITA Рачка 130cm

АНАНАС ШОП
116ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Рециклирана рачка, добиена од пост-потрошувачка
рециклирани метали.
• Специјална текстура на рачката за ефект против лизгање и многу повеќе
сигурно зафат.
• Рециклирана пластична вртлива хауба за лесно складирање на рачката

Спецификации

Бренд
TONKITA

Ананас ID

Шифра на производот
P8NI41GFD4

EAN /   код

EAN /   код
8008990006745
116ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Рециклирана рачка, добиена од пост-потрошувачка
рециклирани метали.
• Специјална текстура на рачката за ефект против лизгање и многу повеќе
сигурно зафат.
• Рециклирана пластична вртлива хауба за лесно складирање на рачката

Спецификации

Бренд
TONKITA

Ананас ID

Шифра на производот
P8NI41GFD4

EAN /   код

EAN /   код
8008990006745
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.