Slike TONKITA Сунѓер со метална дршка 130cm
Slike TONKITA Сунѓер со метална дршка 130cm

TONKITA Сунѓер со метална дршка 130cm

АНАНАС ШОП
564ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Сунѓерот -џогер со метална дршка се препорачува за подови од керамика.
Мекиот и апсорбирачки сунѓер џогер со антибактериски третман овозможува побрзи резултати на сушење и ефект на сјај.
Отпорниот гумен раб може да се користи како стругалка за длабоко отстранување на тврдоглавите траги.
Благодарение на челичната рачка со механизам за виткање што работи со лост, не дозволувате контакт со раката со нечистотијата за време на плакнењето.

Спецификации

Бренд
TONKITA

Ананас ID

Шифра на производот
1GJI45ESTR

EAN /   код

EAN /   код
8008990009234
564ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Сунѓерот -џогер со метална дршка се препорачува за подови од керамика.
Мекиот и апсорбирачки сунѓер џогер со антибактериски третман овозможува побрзи резултати на сушење и ефект на сјај.
Отпорниот гумен раб може да се користи како стругалка за длабоко отстранување на тврдоглавите траги.
Благодарение на челичната рачка со механизам за виткање што работи со лост, не дозволувате контакт со раката со нечистотијата за време на плакнењето.

Спецификации

Бренд
TONKITA

Ананас ID

Шифра на производот
1GJI45ESTR

EAN /   код

EAN /   код
8008990009234

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.