Slike TOYOTOMI Клима инвертер ErAi CTN/CTG-256W Mystery Бела
Slike TOYOTOMI Клима инвертер ErAi CTN/CTG-256W Mystery Бела

TOYOTOMI Клима инвертер ErAi CTN/CTG-256W Mystery Бела

Климатизер МК
64.990ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 5.2(1.0~6.1)
Капацитет на греење (kw) 5.6(1.1~6.6)
Потрошувачка ладење (w) 1576(100~2350)
Потрошувачка греење (w) 1436(180~2400)
Проток на воздух: 800 m³
Одвлажнување(L): 1.8
SEER / SCOP: 7.1/5.7-4.2
Работна температура: -25°C ~+50°C
Препорачана површина: 40-50m²
Грејач во надворешна единица: Компресор. Кондензат
SMART/WI-FI: Сериски
Димензии надворешна единица: 802×555×350 mm
Димензии внатрешна единица: 993 × 311 × 222
Филтри: Плазма филтер. филтер за прашина

Спецификации

Бренд
TOYOTOMI

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
31 dB
Моќ
5500 W

Ананас ID

Шифра на производот
M4R5AF8DWN

EAN /   код

EAN /   код
ANXZ5T9MZD
64.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Капацитет ладење (kw) 5.2(1.0~6.1)
Капацитет на греење (kw) 5.6(1.1~6.6)
Потрошувачка ладење (w) 1576(100~2350)
Потрошувачка греење (w) 1436(180~2400)
Проток на воздух: 800 m³
Одвлажнување(L): 1.8
SEER / SCOP: 7.1/5.7-4.2
Работна температура: -25°C ~+50°C
Препорачана површина: 40-50m²
Грејач во надворешна единица: Компресор. Кондензат
SMART/WI-FI: Сериски
Димензии надворешна единица: 802×555×350 mm
Димензии внатрешна единица: 993 × 311 × 222
Филтри: Плазма филтер. филтер за прашина

Спецификации

Бренд
TOYOTOMI

Технички детали

Боја на производот
Бела
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
31 dB
Моќ
5500 W

Ананас ID

Шифра на производот
M4R5AF8DWN

EAN /   код

EAN /   код
ANXZ5T9MZD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.