Selected image for TREC NUTRITION  Креатин 100% 300 gr

TREC NUTRITION Креатин 100% 300 gr

Hardcore shop
990 ДЕНЗаштеда 99 ДЕН
891ДЕН
Понудата важи од 20/04/2024 до 15/05/2024

Боја:Без боја

Опис на производот

100% Креатин монохидрат
Појачан со витамин Ц и електролити
Препорачан за атлети за зголемување на сила и издржливост
100% Креатин монохидрат

Спецификации

Бренд
TREC NUTRITION

Карактеристики

Boja
Без боја
Pol
Унисекс
Ostale karakteristike
Препорачаната дневна доза е 5 g (1 мерица). Препорачана употреба: Растворете една доза од производот 5 g (1 мерица) во 250 ml вода или сок. Земете едно сервирање дневно. Во денови кога имате тренинг: 1 сервирање 30 минути пред тренинг или 1 сервирање веднаш по тренинг. Во денови кога немате тренинг: 1 сервирање наутро, веднаш по станување или едно сревирање пред спиење.

Ананас ID

Шифра на производот
08IDOP3VMM

EAN /   код

EAN /   код
AN87C5NY53
990 ДЕНЗаштеда 99 ДЕН
891ДЕН
Понудата важи од 20/04/2024 до 15/05/2024

Опис на производот

100% Креатин монохидрат
Појачан со витамин Ц и електролити
Препорачан за атлети за зголемување на сила и издржливост
100% Креатин монохидрат

Спецификации

Бренд
TREC NUTRITION

Карактеристики

Boja
Без боја
Pol
Унисекс
Ostale karakteristike
Препорачаната дневна доза е 5 g (1 мерица). Препорачана употреба: Растворете една доза од производот 5 g (1 мерица) во 250 ml вода или сок. Земете едно сервирање дневно. Во денови кога имате тренинг: 1 сервирање 30 минути пред тренинг или 1 сервирање веднаш по тренинг. Во денови кога немате тренинг: 1 сервирање наутро, веднаш по станување или едно сревирање пред спиење.

Ананас ID

Шифра на производот
08IDOP3VMM

EAN /   код

EAN /   код
AN87C5NY53
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.