Selected image for Трицикл локо кроко крузер зелен

Трицикл локо кроко крузер зелен

Loco Croco
1.550ДЕН

Боја:Зелена

Опис на производот

• Трициклот му овозможува на детето физичка активност и мускулно зајакнување.
• Трицикал e идеален за вашите најмили кој има LED светлo.
• На предниот и задниот дел има поставено корпа за складирање.
• Димензии на производот:77x60x50 cm.
• Димензии на седиште: 13x20 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
06VM6EV228

EAN /   код

EAN /   код
ANG1Q326UH
1.550ДЕН

Опис на производот

• Трициклот му овозможува на детето физичка активност и мускулно зајакнување.
• Трицикал e идеален за вашите најмили кој има LED светлo.
• На предниот и задниот дел има поставено корпа за складирање.
• Димензии на производот:77x60x50 cm.
• Димензии на седиште: 13x20 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
06VM6EV228

EAN /   код

EAN /   код
ANG1Q326UH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.