Selected image for Тротинет локо драјв графити

Тротинет локо драјв графити

Loco Croco
2.590ДЕН

Боја:Шарена

Опис на производот

• Наменет за деца до 50 kg.
• Рачката се преклопува за полесен транспорт.
• Достапни 4 дизајни.
• Лед диоди на тркалцата.
• Сопирачка на задните тркала.
• 3 висини на регулирање на рачките:70 ,76,82 cm.
• Меки гумени рачки за удобно возење.
• Димензии на производот:56x70x22 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
3.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
885FVX3NS0

EAN /   код

EAN /   код
AN3NBVQXSZ
2.590ДЕН

Опис на производот

• Наменет за деца до 50 kg.
• Рачката се преклопува за полесен транспорт.
• Достапни 4 дизајни.
• Лед диоди на тркалцата.
• Сопирачка на задните тркала.
• 3 висини на регулирање на рачките:70 ,76,82 cm.
• Меки гумени рачки за удобно возење.
• Димензии на производот:56x70x22 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
3.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
885FVX3NS0

EAN /   код

EAN /   код
AN3NBVQXSZ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.