Selected image for Тротинет локо драјв сончоглед

Тротинет локо драјв сончоглед

Loco Croco
2.590ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

• Наменет за деца до 50 kg.
• Достапни 6 дизајни.
• Лед диоди на тркалцата.
• Сопирачка на задните тркала.
• 3 висини на регулирање на рачките: 70 ,76,82 cm.
• Меки гумени рачки за удобно возење.
• Димензии на производот: 56x70x22 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
3.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
NX3FVFY54C

EAN /   код

EAN /   код
ANSTBVQT0U
2.590ДЕН

Опис на производот

• Наменет за деца до 50 kg.
• Достапни 6 дизајни.
• Лед диоди на тркалцата.
• Сопирачка на задните тркала.
• 3 висини на регулирање на рачките: 70 ,76,82 cm.
• Меки гумени рачки за удобно возење.
• Димензии на производот: 56x70x22 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
3.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
NX3FVFY54C

EAN /   код

EAN /   код
ANSTBVQT0U
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.