Slike Troy - плафонски лустер со 2 сијалици
Slike Troy - плафонски лустер со 2 сијалици

Troy - плафонски лустер со 2 сијалици

Home Light
2.790ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Тип на грло: E14
Број на сијалици: 2
Димензии: ш:320 в:140 /мм (ротирачки)
Материјал: Метал, Текстил
Јачина: Max 2 x 25w
Боја: Црна
Напон: 220-240V

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
0F8F8ULYZR

EAN /   код

EAN /   код
AN11DEVXSJ
2.790ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Тип на грло: E14
Број на сијалици: 2
Димензии: ш:320 в:140 /мм (ротирачки)
Материјал: Метал, Текстил
Јачина: Max 2 x 25w
Боја: Црна
Напон: 220-240V

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
0F8F8ULYZR

EAN /   код

EAN /   код
AN11DEVXSJ

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.