Slike TURKUAZ Тоалетна школка (отвор во ѕид)
Slike TURKUAZ Тоалетна школка (отвор во ѕид)

TURKUAZ Тоалетна школка (отвор во ѕид)

Меркур
2.690ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

TURKUAZ Вц шоља балтик-w (отвор во зид) 005100 w

Спецификации

Бренд
TURKUAZ

Карактеристики

Тип на производ
Опрема за бања
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
RD8NVLTRM8

EAN /   код

EAN /   код
531800021886
2.690ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

TURKUAZ Вц шоља балтик-w (отвор во зид) 005100 w

Спецификации

Бренд
TURKUAZ

Карактеристики

Тип на производ
Опрема за бања
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
RD8NVLTRM8

EAN /   код

EAN /   код
531800021886
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.