Selected image for UBIQUITI, UNIFI Рутер UDM-Pro

UBIQUITI, UNIFI Рутер UDM-Pro

ALL4NET
45.072ДЕН

Опис на производот

UDM-Pro е all-in-one мрежен уред за претпријатија. UDM-Pro ги интегрира сите тековни и потенцијални UniFi контролери со сигурносен гејтвеј, поддржува 10G SFP+ WAN, 8-портен Gbps switch и 3.5" HDD.

• Процесор: Quad-core ARM® Cortex®-A57 на 1.7 GHz
• Системска меморија: 4 GB DDR RAM
• Вграденa меморија: 16 GB eMMC
• Број на 1GbE порти: 9
• Број на 10G SFP порти: 2
• Работна температура: -10 до 40°C

Спецификации

Бренд
UBIQUITI, UNIFI

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Капацитет на RAM меморија
4 GB

Ананас ID

Шифра на производот
KF8C4Q1981

EAN /   код

EAN /   код
ANK90J35QT
45.072ДЕН

Опис на производот

UDM-Pro е all-in-one мрежен уред за претпријатија. UDM-Pro ги интегрира сите тековни и потенцијални UniFi контролери со сигурносен гејтвеј, поддржува 10G SFP+ WAN, 8-портен Gbps switch и 3.5" HDD.

• Процесор: Quad-core ARM® Cortex®-A57 на 1.7 GHz
• Системска меморија: 4 GB DDR RAM
• Вграденa меморија: 16 GB eMMC
• Број на 1GbE порти: 9
• Број на 10G SFP порти: 2
• Работна температура: -10 до 40°C

Спецификации

Бренд
UBIQUITI, UNIFI

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Капацитет на RAM меморија
4 GB

Ананас ID

Шифра на производот
KF8C4Q1981

EAN /   код

EAN /   код
ANK90J35QT
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.