Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта
Slike Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта

Ударна дупчалка DEWALT 18V XRP XR Solo DCD999NT Жолта

SBD
19.990ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и придобивки:
• Искористете ја поголемата моќност користејќи алатки од 18V XR со технологијата Flexvolt
• Уникатен електронски модул кој ја препознава технологијата на батеријата и ѝ овозможува на алатката да испорача уште поголема енергија кога е поврзана батеријата XR Flexvolt
• DCD999 испорачува до 42% повеќе енергија кога е поврзан со батерија од 6Ah DCB546 XR Flexvolt во споредба со батерија од 5Ah DCB184 18V XR • Дизајниран за брзина и издржливост, има целосно метален менувач со 3 брзини, мотор без четкички и целосно метален чак со влошки од карбид
• Добијте повеќе моќ
• Уникатен електронски модул кој ја препознава технологијата на батеријата и ѝ овозможува на алатката да развие уште поголема моќност кога е поврзана батеријата XR Flexvolt
• Комбинацијата на батеријата XR Flexvolt и технологијата на моторот без четкички и дава на оваа безжична дупчалка водечки перформанси на пазарот
• Нашата најмоќна 18V XR дупчалка испорачува максимален вртежен момент од 112 Nm за најтешки примени во најтешките работи
• Континуирана контрола
• Со 3 брзини и метален менувач, електронска спојка прилагодлива во 11 позиции за максимална прецизност во режимот на завртување и ударно дупчење
• DCD999 е разновиден, исклучително робустен и способен да се справи со најтешките апликации за дупчење и зашрафување

Карактеристики:
• Акустичен притисок: 94 dB(A)
• Батерија: Li-ion (не е вклучена)
• Напон на батеријата: 18 V
• Максимален вртежен момент (тврд): 126 Nm
• Максимален вртежен момент (мек): 67 Nm
• Максимален дијаметар на дупчење - Ѕид: 13 mm
• Максимален дијаметар на дупчење - Дрво: 55 mm
• Максимален капацитет на дупчење (Метал): 15 mm
• Брзина без оптоварување (ударен режим): 0-500 / 1500/2250 вртежи во минута
• Брзина без оптоварување (режим на шрафцигер): 0-450 / 1300/2000 вртежи во минута
• Број на брзина: 3
• Капацитет на вретеното: 1,5-13 mm

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Стресот
18

Ананас ID

Шифра на производот
WLXI29WF4K

EAN /   код

EAN /   код
5035048742945
19.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и придобивки:
• Искористете ја поголемата моќност користејќи алатки од 18V XR со технологијата Flexvolt
• Уникатен електронски модул кој ја препознава технологијата на батеријата и ѝ овозможува на алатката да испорача уште поголема енергија кога е поврзана батеријата XR Flexvolt
• DCD999 испорачува до 42% повеќе енергија кога е поврзан со батерија од 6Ah DCB546 XR Flexvolt во споредба со батерија од 5Ah DCB184 18V XR • Дизајниран за брзина и издржливост, има целосно метален менувач со 3 брзини, мотор без четкички и целосно метален чак со влошки од карбид
• Добијте повеќе моќ
• Уникатен електронски модул кој ја препознава технологијата на батеријата и ѝ овозможува на алатката да развие уште поголема моќност кога е поврзана батеријата XR Flexvolt
• Комбинацијата на батеријата XR Flexvolt и технологијата на моторот без четкички и дава на оваа безжична дупчалка водечки перформанси на пазарот
• Нашата најмоќна 18V XR дупчалка испорачува максимален вртежен момент од 112 Nm за најтешки примени во најтешките работи
• Континуирана контрола
• Со 3 брзини и метален менувач, електронска спојка прилагодлива во 11 позиции за максимална прецизност во режимот на завртување и ударно дупчење
• DCD999 е разновиден, исклучително робустен и способен да се справи со најтешките апликации за дупчење и зашрафување

Карактеристики:
• Акустичен притисок: 94 dB(A)
• Батерија: Li-ion (не е вклучена)
• Напон на батеријата: 18 V
• Максимален вртежен момент (тврд): 126 Nm
• Максимален вртежен момент (мек): 67 Nm
• Максимален дијаметар на дупчење - Ѕид: 13 mm
• Максимален дијаметар на дупчење - Дрво: 55 mm
• Максимален капацитет на дупчење (Метал): 15 mm
• Брзина без оптоварување (ударен режим): 0-500 / 1500/2250 вртежи во минута
• Брзина без оптоварување (режим на шрафцигер): 0-450 / 1300/2000 вртежи во минута
• Број на брзина: 3
• Капацитет на вретеното: 1,5-13 mm

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Стресот
18

Ананас ID

Шифра на производот
WLXI29WF4K

EAN /   код

EAN /   код
5035048742945
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.