Slike UFC Подлога за тренинг црвена
Slike UFC Подлога за тренинг црвена

UFC Подлога за тренинг црвена

POLLEO SPORT
1.320ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

UFC Подлога за тренинг црвена

 

Подлога за тренинг

 

Висок квалитет и еко прифатлива. Исклучително густа за удобност и перформанси. Се преклопува лесно за лесно складирање

 

Материјал: НБР

Димензии на производот: 1730 x 610 x 10MM

Димензии на пакувањето:

10х10х61СМ

Спецификации

Бренд
UFC

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
1CXOCJU3W4

EAN /   код

EAN /   код
4711667697422
1.320ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

UFC Подлога за тренинг црвена

 

Подлога за тренинг

 

Висок квалитет и еко прифатлива. Исклучително густа за удобност и перформанси. Се преклопува лесно за лесно складирање

 

Материјал: НБР

Димензии на производот: 1730 x 610 x 10MM

Димензии на пакувањето:

10х10х61СМ

Спецификации

Бренд
UFC

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
1CXOCJU3W4

EAN /   код

EAN /   код
4711667697422
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.