Selected image for UNDER ARMOR Charged Bandit TR 2 Shoes Машки патики сива боја

UNDER ARMOR Charged Bandit TR 2 Shoes Машки патики сива боја

D Sport
6.199ДЕН

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

• Лесна, дизајнирана двобојна мрежеста горна конструкција за зголемена вентилација
• Стратешки слоеви за дополнителна издржливост и заштита во области со големо абење
• Калапи за чорапи до стапалото, елиминирајќи го лизгањето и обезбедувајќи идеална удобност под нозете
• Charged Cushioning® средниот ѓон користи компресија обликувана пена за супериорна одзивност и издржливост
• Издржлив надворешен ѓон со технички навртки за влечење нагоре и надолу по патеките
• Редовно монтирање
• Офсет: 8мм

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Сива
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
33SPWVPMC6

EAN /   код

EAN /   код
196040237381
6.199ДЕН

Опис на производот

• Лесна, дизајнирана двобојна мрежеста горна конструкција за зголемена вентилација
• Стратешки слоеви за дополнителна издржливост и заштита во области со големо абење
• Калапи за чорапи до стапалото, елиминирајќи го лизгањето и обезбедувајќи идеална удобност под нозете
• Charged Cushioning® средниот ѓон користи компресија обликувана пена за супериорна одзивност и издржливост
• Издржлив надворешен ѓон со технички навртки за влечење нагоре и надолу по патеките
• Редовно монтирање
• Офсет: 8мм

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Сива
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
33SPWVPMC6

EAN /   код

EAN /   код
196040237381
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.